KONST / Litografier / Färglitografi 12156035
nr 1215 6035
Axel Olson
(1899-1986), Sverige
Färglitografi, Axel Olson (1899-1986), Signerad, numrerad 87/260. Motivet: 35x51 cm
Axel Olson, svensk bildkonstnär född 1899, död 1986.
Utrop:
800 kr
Såld:
450 kr
måndag 5 november 2018
kl 18:39:11
300 kr
400 kr